В Києві боєць АТО з побратимами відкрив автомайстерню, вони вже готові розширюватись і шукають в команду демобілізованих.
Колишній боєць АТО Євгеній вміє відремонтувати ходову навіть танку, що вже казати про звичайний легковий автомобіль. І працювати йому не заважає ні статус демобілізованого, ні інвалідність.
Читайте також: Бойові дії вплинули на активізацію медичної науки в Україні, – президент Академії меднаук
"Бойовий побратим запропонував, я не зміг відмовитись. А що – жити на одну пенсію і сидіти вдома? Ти не проживеш. Йти працювати на когось і підкорятися наказам?" – зазначає механік, демобілізований Євген.
Ця техстанція працює лише кілька тижнів. Євген був один з перших працівників СТО. І весь його колектив – демобілізовані. Троє чоловіків вирішили працювати разом аби повертатись до мирного життя. А улюблена робота – кращий спосіб, впевнений засновник СТО Іван Лузгін.
Дуже мало хто хоче брати на роботу, коли дізнаються, що боєць АТО. А якщо ще й інвалід, то все. Гайки. І ось вирішив, що просуватись самому вперед буде краще,
– прокоментував засновник СТО Іван.
Але розпочати було не так вже й легко. Коли бізнес-план був вже готовий, то не знайшлось грошей. Івану відмовляли вісім разів.Та раптом потрібна людина знайшлась. Коштів виявилось мало, але на старт вистачило. За півтора місяця чоловік знайшов приміщення і зі старої мийки зробив техстанцію. Тепер тут вже перші клієнтські машини і стерильна чистота інструментів стали звичкою ще з далеких часів навчання на медика.
Про особливості створення СТО – дивіться у сюжеті.