Прірву вільного часу на карантині можна освоїти з користю. В тому числі – підготуватися до іспитів з ПДД. Наші поради стосуються і тих, хто мріє про свої перші "права", і тих, кому з певної причини доводиться перездавати іспити.
Не важливо, чи збираєтеся ви відвідувати автошколу, чи ні, вчити Правила вам доведеться все одно – якщо не для викладача з екзаменатором, то для себе. Так само майте на увазі, що жоден найпрофесійніший викладач не вкладе у вашу голову інформацію, якщо ви самі не працюватимете над цим. Тобто, Правила доведеться вчити, а іноді – і зубрити.
За бажання можна придбати не лише офіційну книжку ПДР 2020, але й яскраві буклети з коментарями і порадами для студентів автошкол.
Але перш ніж ми запропонуємо вам кілька підказок, скажемо про реалії. Так, вони такі, що знання ПДД ще не гарантує успішного складання іспитів. І навпаки – часом можна отримати “корочки”, не вивчивши як слід дорожньої грамоти.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПДР для мотоциклістів-2020 в Україні: знайди п’ять відмінностей
Проте сувора правда у тому, що без знань Правил безпечно їздити по вулицях і автотрасах ніяк не вийде.
Ще раз наголосимо, що умовою для отриманні прав є не лише знання Правил, а й успішне складання іспитів – а це речі не завжди взаємопов’язані. Тобто вам краще заздалегідь, ще до іспитів у Сервісному центрі МВС, дізнатися деякі подробиці: білети ПДР та відповіді на них, умови проведення тестів ПДР по розділам, подробиці складання конкретно у вашому населеному пункті та навіть конкретному СЦ.
Подібні начебто шаблонні схеми допомагають майбутньому водієві довести рішення дорожніх ситуацій до автоматизма.
Наприклад, у деяких випадках в тестах ПДР є білети з неоднозначною відповіддю, або навіть з помилковою відповіддю, яка запрограмована як правильна (ми не говоримо зараз про те, чому так трапляється). Тож під час підготовки до іспитів було б корисно зустрітися з кимось, хто перебуває “в курсі” зазначених подробиць.
Читайте також: Категорії водійських прав в Україні: що для чого
Одне слово, офіційні тести на знання ПДР самі по собі вимагають підготовки до іспиту, так би мовити у технічному плані.
В інтернеті можна знайти он-лайн тренінги для вивчення Правил дорожнього руху України і методики успішного складання іспитів.
Довіртеся нашому досвіду – рано чи пізно на дорозі настане момент, коли вам дуже знадобляться знання Правил дорожнього руху. А за час вимушеного перебування вдома цю тоненьку книжечку можна вивчити вздовж і впоперек. І треба зробити це, якщо ви, звісно, не ортодоксальний пішохід.
Читайте також:Як їздити безпечно: боремося зі шкідливими звичками