Британці створили модель автомобіля Skoda Karoq для дітей

У свіжому випуску програми "Авто24" – цікаво, як би виглядала нова Skoda Karoq, якби її було виготовлено з картону, а не із металу? Схоже, таким питанням зацікавилися і британські художники, які створили повнорозмірну модель кросовера, встановлену в центральному офісі марки в Британії.
Британці створили модель автомобіля Skoda Karoq для дітей
logo29 січня 2018, 20:30
logo0
logo0 хв

Проект отримав назву Kid Karoq. В салоні картонного автомобіля розробники передбачили спеціальні отвори, куди можна вставляти різні пристрої, які імітують системи авто. Наприклад, на місце передньої панелі можна встановити планшетний комп'ютер, а в отвір, де розташовується динамік аудіосистеми реального автомобіля, можна вставити невеликий плеєр з колонками. Картонна копія навіть отримала відповідні написи.

Читайте також: Радіокерована модель авто може розігнатися до 120 кілометрів за годину

“Створений вручну Kid Karoq був розроблений як ідеальний майданчик для тих, хто не досить дорослий, щоб насолоджуватися безліччю дорослих іграшок, доступних в абсолютно новому компактному позашляховику марки”, – повідомила компанія Skoda.


Фото з презентації картонної моделі автомобіля ​Skoda

Варто зазначити, що Skoda Karoq є компакт-кросовер. Назва автомобіля походить від мови народу Alutiiq, що проживає на острові біля південного узбережжя Аляски. Компанія позиціонує автомобіль як "спортивний позашляховик з характером".

Про новий автомобіль без педалей та керма і хто тріумфував на ралі Дакар – дивіться в програмі "Авто 24".