General Motors передав Україні 50 позашляховиків

Концерн General Motors надав гуманітарну допомогу Україні. Американці поставили 50 нових позашляховиків Chevrolet Tahoe 2022.
General Motors передав Україні 50 позашляховиків - 27 квітня 2022 - Auto24
logo27 квітня 2022, 18:38
logo0
logo0 хв

Приблизно місяць тому до керівництва General Motors звернувся український уряд із проханням надати автомобілі для евакуації людей із зони бойових дій та перевезення гуманітарних вантажів.

Читайте також: General Motors показав свій третій електричний пікап – GMC Sierra Denali

Вирішили виділити для цієї мети пів сотні Chevrolet Tahoe. Рамні позашляховики з 355-сильними V8 під капотом підходять для суворих умов експлуатації. Автомобілі прибули зі США до польського Жешува, а звідти їх перевезли в Україну та передали Міністерству інфраструктури.

“Автомобілі використовуватимуть для перевезення гуманітарної допомоги в регіоні. Рішення пожертвувати їх було ухвалено на запит посольства України у Вашингтоні”, — повідомив прессекретар General Motors Джордж Свігос.

Також було вирішено виділити 250 тис. доларів фінансової допомоги, а ще 50 тис. лише за чотири дні зібрали співробітники General Motors. Кошти підуть на гуманітарні програми.

Нагадаємо 19 квітня General Motors оголосили про рішення остаточно залишити російський ринок. Поступово згортати свою присутність у Росії концерн почав ще у 2015 році, а в березні 2022 року одним із перших оголосив про припинення постачання автомобілів. Тепер General Motors закрив і російський офіс.