Ось таке поєднання корисного з приємним. І трохи епатажу.

Що може бути краще за освіжаючі водні процедури у літню спеку? Та коли справи змушують їхати через усе місто, не обов’язково відмовляти собі у задоволенні, мабуть вирішив цей чоловік.

Прославитись у такий незвичний спосіб вирішив житель Тюмені Едуард Філіпов. Його сторінки у соцмережах говорять про те, що чоловік займається ремонтом квартир, тож перевозка ванни для нього справа звична. Та навряд чи він робить це так кожного разу.

Також цікаво: Інстаграм-покоління: дівчата трясуть сідницями під музику з авто (відео)


Фото: vk.com/multimilliarder777

Едуард змайстрував досить просту конструкцію, встановивши на платформу причепа ванну і наповнивши її водою. У ролі буксиру виступив Porsche Cayenne. Роздягнувшись і зручно вмостившись у ванні, Едуард плескаючись та шокуючи перехожих проїхав через центральну частину міста. Цікаво, що незвачайний екіпаж провів у центрі міста близько години і жодного разу не привернув увагу правоохоронців. А от водії автомобілів та пасажири громадського транспорту всміхаючись вітали вигадника.

“Я переслідував мету позитивного характеру, аби народ посміхався. Уникнути ДТП нам вдалось завдяки надійній та безпечній конструкції”, – пояснив Едуард місцевому виданню.

Також цікаво: Де права купили? Парочка 8 хвилин паркувала машину і врешті не змогла