Новий погляд SKODA OCTAVIA: тест-драйв від Auto24
![Новий погляд SKODA OCTAVIA: тест-драйв від Auto24](https://auto.24tv.ua/resources/photos/news/201802/25279f514b2b-a432-41dc-85e9-74c87df584bc.jpg?w=400&h=225&fit=cover&output=webp&q=85)
SKODA OCTAVIA
SKODA OCTAVIA – одна з найбільш омріяних українцями автомобілів. Це такий собі символ досягнень середнього класу. Тому вона й користується шаленим попитом, лишаючись одним з лідерів ринку.
Не пам`ятаю, щоб якийсь фейсліфтинг наробив стільки галасу, як оновлення SKODA OCTAVIA. Головна відмінність - модель отримала чотири фари замість двох. Хоча насправді блоків оптики так і залишилося два, просто на них з’явилася перетинка.
Фактично, така “підтяжка обличчя” стала фінальною роботою головного дизайнера Йозефа Кабана, який перейшов до BMW. Виробник називає таку концепцію “подвійним поглядом” і зроблено це для того, аби дистанціювати “Октавію” від “Рапіда”, який нагадував зменшену копію старшої моделі. Проте дивлюся на чеський ліфтбек яскраво-синього кольору і не можу зрозуміти критиків. Що їм не подобається? Наживо Octavia виглядає круто, значно краще ніж на фото. Вона здається свіжішою, бо змінився і малюнок задньої оптики, бамперів. А ще модель взуватимуть у легкосплавні диски з новим дизайном.