Зараз українців, власників авто із іноземними номерами", цікавить подальша доля розмитнення імпортних вживаних машин. Про це дуже багато писали лідери думок, тому сайт "24" вирішив підібрати найактуальніші блоги.

1. Чим протестувальники з авто з іноземними номерами нагадують Гомера Сімпсона
6 вересня під Верховною Радою відбулися протести власників авто з іноземною реєстрацією, які вимагали змінити правила розмитнення автомобілів і зробити їх доступнішими для українців, однак інших проблем в Україні достатньо, але щодо них мітинги не проводяться.

2. Бунт єврономерів: розмитнити не можна штрафувати
Власники авто на іноземній реєстрації вчергове наробили галасу під стінами парламенту. Вимагають прийняти рішення щодо правил розмитнення. Власники українських автівок зляться на безлад у Києві, спричинений мітингувальниками. Парламентарі вирішувати проблемне питання не поспішають, не вважаючи його достатньо масштабним.

3. Єврономери: як і коли буде вирішена проблема
За підрахунком спеціалістів в Україні сьогодні існує від 3 до 4 мільйонів автомобілів, які їздять на європейських номерах. Практично, це зачіпає аудиторію у 9 мільйонів людей, враховуючи сім'ї даних автолюбителів.

4. Чи все так просто з іноземними номерами на автівках в Україні?
Проблема автівок на єврономерах не вчорашня і щодня все більше актуалізується. Але вона не така вже проста, має багато різних граней, але все зводиться до одного — головним джерелом проблеми з автомобілями в Україні є сама державна система.

5. Массовая мода на еврономера – симптом того, что в стране что-то не так
Авто на еврономерах – это следствие, а не причина.

Читайте також: Рада хоче дозволити розмитнювати авто на єврономерах за тисячу євро