Триповерховий паркувальний майданчик розташований на території столичного зоопарку, за що його вже прозвали "зоопаркінг".

Сучасний триповерховий паркувальний комплекс на території київського зоопарку розрахований на 435 паркомісць для автомобілів, має спеціальні місця з зарядними станціями для електрокарів та секцію для велосипедів.

Читайте також: Покупці Volkswagen ID 4 матимуть безлімітну безкоштовну зарядку

Паркінг розташований на території господарської зони зоопарку – з боку вулиці Зоологічної. “На сьогодні це найкращий муніципальний паркінг в Україні” – сказав мер столиці Віталій Кличко.

Для облаштування будівлі паркінгу на території зоопарку демонтували застарілі та аварійні приміщення, а частину споруд перенесли.

Новий паркінг обладнаний всіма необхідними сучасними інженерними системами, що інтегровані в загальну диспетчерську систему зоопарку. Тут встановили і енергоефективну систему автоматичного керування освітленням. З урахуванням зростання кількості електротранспорту на паркінгу встановили 7 зарядних станцій, що дозволять одночасно заряджати 21 електроавтомобіль. Працює сучасна охоронна система.

Фото: “зоопаркінг” у Києві / ITC

Для можливості входу відвідувачів із паркінгу до зоопарку, на першому поверсі облаштували вхідну групу з касою. Для оплати послуг паркування та купівлі квитків до зоопарку, крім каси, встановили 3 автомати для безготівкового розрахунку. Та 1 – що підтримує також операції із паперовими грошима. Всі платіжні термінали та сама система керування паркінгом виготовлені та встановлені вітчизняним виробником.

Місця паркування для відвідувачів з інвалідністю розташовані на першому поверсі, поблизу каси та входу до зоопарку. Встановлені 3 ліфти, облаштований пандус та широкі проходи, вбиральня обладнана допоміжними пристроями. Є кімната матері та дитини.

Паркування оплачується погодинно, в денний час – з 8:00 до 20:00 вартість стоянки становить 30 грн/год, в нічний час з 20:00 до 08:00 – 10 грн/год, а для відвідувачів зоопарку тариф становить 20 грн/год.