В Київ та область не пускають вантажівки

У зв'язку з погіршенням погодних умов Партульна Поліція не буде пускати до столиці та на дороги області великовантажні автомобілі.
В Київ та область не пускають вантажівки
logo17 січня 2018, 17:42
logo0
logo0 хв

Враховуючи інформацію Українського гідрометцентру щодо погіршення погодних умов, згідно з протокольним рішенням Київської міської державної адміністрації, цієї ночі, з 17 на 18 січня, з 00:00 буде обмежено в’їзд до столиці великовагового та великогабаритного транспорту з усіх напрямків (до окремого доручення). Обмеження триватиме на період снігопаду.

Про це йдеться у повідомленні Патрульної поліції України на її сторінці у Фейсбук.

Читайте також: Киев завмер в заторах через снігопад

"Також повідомляємо, що 17 січня з 20:00 буде обмежено в'їзд на територію Київської області вантажних транспортних засобів по трасах міжнародного значення.

Радимо водіям завчасно планувати маршрути поїздок, аби уникнути незручностей.

Читайте также: Как завести машину, если сел аккумулятор

Обмеження в’їзду в столицю дозволить уникнути блокування руху на дорогах і перешкоджання роботі снігоприбиральної техніки.
В умовах ускладнення погоди водіям рекомендується дотримуватися правил паркування, зокрема – не залишати авто на узбіччях доріг, аби не заважати роботі снігоприбиральної техніки.

Пішоходам рекомендується рухатись тротуарами з обережністю, переходити дорогу тільки в установлених для цього місцях і бути обачними".

Напомним, что на украинские дороги станет опасно выезжать