Авто на "євробляхах": Литва та ДФС розслідують законність ввезення в Україну таких авто

Литва та Державна фіскальна служба України почала розслідування щодо законності ввезення в нашу країну автомобілів із литовською реєстрацією.
Авто на "євробляхах": Литва та ДФС розслідують законність ввезення в Україну таких авто

ФОТО: з вільних мереж|

Литва та ДФС розслідують законність ввезення в Україну авто на литовських номерах

logo8 листопада 2017, 14:15
logo0
logo0 хв

Про це повідомляє прес-служба ДФС.

"Литовські колеги на запит української сторони почали розслідування щодо законності ввезення та використання на території України транспортних засобів, зареєстрованих на території Литовської Республіки", – мовиться в повідомленні.

Читайте також: "Євробляхи" наступають: чи будуть українці колись їздити на дешевих авто

Окрім того, українські та литовські митники також домовилися вдосконалити співпрацю та обмін досвідом у сфері попередження митних правопорушень, боротьби з контрабандою, протидії незаконному обігу підакцизних товарів.

В ДФС додали, що станом на 1 листопада на території України перебувають понад 59 тисяч транспортних засобів з литовської реєстрацією, левова частка з яких – 44,6 тисячі – ввезені в режимі тимчасового ввезення.

До слова, в Україні вже розроблено Законопроект щодо вирішення проблеми з автомобілями з іноземною реєстрацію, однак ще має відбутися останнє обговорення з представниками виконавчої та законодавчої влади перед тим, як документ буде подано на розгляд Верховної Ради.