Автомобіль Стіва Джобса продають за величезну суму

Аукціон RM Sotheby`s виставив на продаж BMW Z8, яким володів легендарний керівник Apple Стів Джобс.
Автомобіль Стіва Джобса BMW Z8 продають за величезну суму

ФОТО: RM Sotheby`s|

Автомобіль BMW Z8 Стіва Джобса

logo31 жовтня 2017, 12:13
logo0
logo0 хв

На сайті аукціону RM Sotheby`s з’явилась інформація про майбутні торги автомобіля BMW Z8, виготовленого в 2000 році. Ним свого часу володів легендарний Стів Джобс. Орієнтовна вартість угоди – 300-400 тисяч доларів.

Хоча Стів Джобс зазвичай їздив на Mercedes-Benz SL, причому без реєстрації, до цього BMW він ставився особливо. Стів замовив його на заводі BMW в квітні та отримав 6 жовтня 2000 року. Це 85-ий екземпляр американської специфікації моделі. Про купівлю автомобіля Джобсом є відповідні документи.

Про минулого власника говорить іменний номерний знак на автомобілі.

Читайте також: Пам'яті Стіва Джобса: найбільш мотивуючі цитати творця iPhone

Стів Джобс обрав родстер BMW Z8 через його інноваційну конструкцію. Автомобіль вже тоді обігнав час за рівнем технологій. Наприклад, його кузов отримав алюмінієву раму та кузовні панелі з цього ж матеріалу. При створення моделі використовувався метод екструзії. Автомобіль оснащувався бензиновою «вісімкою» об’ємом 4,9 літрів потужністю 408 л.с. та 500 НМ крутного моменту. Двигун дозволяв розганятись машині до сотні за 4,7 секунд, а максимальна швидкість обмежена на позначці 250 км/год.

BMW Z8 виготовлявся з 1999 по 2003 рік тиражем близько 5700 одиниць, і сьогодні виготовлені автомобілі частіше знаходяться у власності колекціонерів.

Читайте також: Українець, який допоміг Apple прийти до успіху

Екземпляр Стіва Джобса був проданий у 2003 році іншому власнику. Згодом він також продав його, однак потім викупив назад. Машина не стояла, на ній їздили, але не дуже часто – приблизно 1000 миль на рік.

Сьогодні пробіг BMW Стіва Джобса складає 15 200 миль, однак авто в ідеальному технічному стані. В машині також є особисті речі Стіва.

Аукціон відбудеться 6 грудня 2017 року у Нью Йорку.

Нагадаємо, що нещодавно стало відомо, на чому їздить засновник Tesla Ілон Маск.