Автомобіль у "полоні": як звільнити заблокований транспорт

Кількість машин на парковках та дорогах з кожним роком зростає. Від безвиході автовласники іноді залишають транспорт абиде, блокуючи проїзд іншим водіям. Як діяти, якщо ваше авто заблоковане?
Автомобіль у "полоні": як звільнити заблокований транспорт

ФОТО: Яплакал |

Заблоковане авто

logo31 липня 2017, 20:15
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

У першу чергу, варто перевірити, чи водій машини-блокувальниці не залишив свій номер телефону. Не виключено, що у нього просто не було можливості припаркувати автомобіль в іншому місці, пише finance.ua.

Якщо номера телефону немає, подивіться на кути лобового скла. Деякі сигналізації оснащені спеціальним датчиком для виклику власника машини, у який потрібно постукати. Зазвичай він знаходиться у кутку лобового скла.

Також є перевірений народний метод – сильно вдарити ногою по колесу. Спрацює сигналізація, і власник машини, скоріше за все, швидко з’явиться для порятунку свого авто.

Можна звернутися до більш радикального способу і подзвонити в поліцію. Поліцейські або самі змусять власника прибрати перешкоду, або викличуть евакуатор.

Не менш ефективним, проте не зовсім законним шляхом є перетягування автомобіля в бік за допомогою друзів на позашляховику.

Читайте також: "Дитячий" штраф для водіїв – кого і за що хочуть карати