Через спеку влада ввела правила пересування фур на території України. Відтак рух великогабаритного транспорту розпеченими шляхами заборонений.

Ближче до обіду стовпчик термометра на Львівщині перестрибує позначку 28 градусів. Попри це потік фур розпеченими дорогами не зупиняється.

Патрульні поліцейські зазначили, для початку порушників температурних режимів попереджають. Але якщо того ж водія помітять на дорозі знову, виписують штраф у сумі 250 гривень. Виключення лише для вантажів, які швидко псуються.

Температурний режим з 10 години 45 хвилин введений. Відповідно всі транспортні засоби мають знаходитись в зонах відстою. Всі, хто продовжують рух з перевищенням даної тоннажності автоматичні порушники,
– розповів інспектор патрульної поліції Ігор Голд.

Читайте також: В Україні з'являться нові автомобільні номери

Колії, вибоїни і знищення щойно відремонтованих шляхів – все це результат руху багатотонного транспорту розм'яклими трасами. Щоб вберегти дороги, для далекобійників по країні створили тимчасові відстійники, де можна перечекати спеку. На Львівщині таких 13. Проте охочих робити вимушену зупинку немає.

Водії стверджують, що стояти серед білого дня – дороге задоволення. У них час – це гроші. Спізнився – штраф і далеко не 250 гривень.