КП "Київпастранс" вирішив закупити міжміський туристичний автобус підвищеної комфортності, який планують використовувати для потреб Євробачення.

Про це йдеться у системі ProZorro, де було оприлюднено результати тендеру.

Загалом автобус на 49-51 місце оснащений системою контролю дорожньої розмітки, регульованим сидінням водія, двохзонним клімат-контролем, туалетом і кухнею з міні-холодильником, кавоваркою, водозливом, бойлером на 5 літрів та відділенням для столових приладів.

Читайте також: Перельоти персоналу Євробачення обійдуться у шалену суму

Переможцем виявилась ТОВ "МАН Трак енд Бас Юкрейн" з автобусом Neoplan Cityliner P14. Бюджету такий автобус обійдеться у 9,95 мільйона гривень, що на 17% нижче, аніж початкова ціна у 12 мільйонів гривень. Єдиний конкурент – ТОВ "Амако Україна" – пропонував на 0,005%, або 500 гривень нижчу ціну, але згодом відмовився від підписання договору.

Автобус мали поставити до 20 квітня.

Слід зазначити, що один з учасників тендеру вимагав, щоб термін поставки автобусу продовжили до кінця 2017 року, назвавши короткий термін та вимоги щодо кольору дискримінаційними і написаними під конкретного постачальника. Однак організатори тендеру відмовили, зіславшись на те, що автобус закуповується під потреби Євробачення, яке відбудеться на початку травня.

Читайте також: До Євробачення-2017 у Києві запрацюють річкові трамваї: Кличко розповів деталі