![Фанати автокросу з’їхалися на чемпіонат у Дніпрі](https://auto.24tv.ua/resources/photos/news/201708/942.jpg?w=400&h=225&fit=cover&output=webp&q=85)
ФОТО: з відкритих джерел|
Автокрос у Дніпрі
Посилання скопійовано!
РЕКЛАМА
Дніпро – це єдине в Україні місце, де проводять такого роду змагання. Пілоти мчать на спеціально облаштованих трасах, довжиною у чотири та сім кілометрів.
Найменші учасники – діти до 14 років. У другій заліковій групі взяла участь єдина жінка – Марина Полтавцева із Києва. Автокрос для неї - це життя, адже займається ним ще з дитинства.
Читайте також: Нідерландський "Форсаж": грабіжники на ходу пограбували вантажівку з айфонами на півмільйона євро
Це вже другий етап Кубку України з кантрі-кросу. На спортсменів чекають ще три етапи. Вони ж і визначать Чемпіонів 2017 року.