Гарячі штучки та круті тачки: на кого підписатися в Instagram мужикам

Якщо Ви – справжній чоловік і Вас цікавлять красиві авто та гарні дівчата, то є кілька акаунтів Instagram, що не залишать Вас байдужими. Сайт "24" пропонує Вам ознайомитися з одними з найцікавіших сторінок у цій соцмережі, що є присвяченими лоурайдер-культурі.
Гарячі штучки та круті тачки: на кого підписатися в Instagram мужикам

ФОТО: Instagram-акаунт Girls And Bombs|

Розкішні дівчата та яскраві авто: що ще потрібно мужику

logo19 листопада 2017, 00:47
logo0
logo0 хв

Straight Pipas

Instagram: www.instagram.com/straight_pipas/

Велика кількість хрому і крутих вантажних автомобілів в цьому акаунті просто зашкалює. Цей профіль присвячено машинам досить знаменитого у вузьких колах автомобільного клубу Old Memories з містечка Тусон, що у штаті Арізона. Спільнота уже давно "вариться" у культурі лоурайдерів, відтак тут всі автомобілі – як на підбір: величезні американці першої половини двадцятого століття, з купою хрому та низькою посадкою. Рівень субкультурної естетики просто зашкалює.

Читайте також: На кого підписатися: Іnstagram-сторінка, яка надихає на подорожі

Girls And Bombs

Instagram: https://www.instagram.com/girlsandbombs/

Справжнісінькій вибух задоволення для чоловіка! Вельми вдале поєднання в особливому стилі розкішних дівчат на фоні не менш яскравих авто. Тут Ви зможете побачити як неперевершені американські кастоми та лоурайдери, так і чарівних пінап-красунь з пишними формами. Красиво, ефектно та яскраво!

Читайте також: Українська діджейка підкорює Instagram гарячими фото: 18+

46 Bomb

Instagram: https://www.instagram.com/46_bomb/

Завдяки цьому акаунту вкотре можна пересвідчитися, як же круто та стильно виглядають великі американські дредноути, відреставровані та грамотно і вміло перетворені на лоурайдери. До слова, автор цього профілю щиро зізнається, що не всі фото, викладені тут, він робив особисто, але просто не міг втриматися через шалену любов до "лоурайдер-бімб", аби їх не запостити. Таку його пристрасть вже поділяють понад 11,5 тисяч підписників.

Читайте також: Список Instagram-акаунтів відомих красунь, на які варто підписатися любителям моди