Гарна, як цукерочка: європейську версію Honda CR-V везуть до Женеви

Новий кросовер у списку опцій матиме 7-місний салон та гібридну версію. Українцям новинку доведеться трохи зачекати.
Гарна, як цукерочка: європейську версію Honda CR-V везуть до Женеви

ФОТО: hondanews.eu|

Новий кросовер Honda CR-V покажуть у Женеві

logo1 березня 2018, 12:41
logo0
logo0 хв

Європейський дебют моделі CR-V від Honda довелося чекати досить довго, але нарешті японці покажуть комплектацію для нашого ринку у Женеві наступного тижня.

Вперше для Honda CR-V буде запропоновано 7-місний салон. До того ж прес-реліз повідомляє, що пасажири матимуть достатньо місця для ніг. Позашляховик також отримав два 7-дюймових дисплеї, один з яких замінив традиційні циферблати, а інший використовується як екран мультимедійної системи. Дверцята багажного відсіку оснащуються системою, що перешкоджає їх ушкодженню об низьку стелю.

Європейським покупцям пропонують обирати між двома силовими агрегатами: 1,5-літровим бензиновим турбо-мотором, що поєднується з шестиступінчатою механічною трансмісією або ж 2-літровим гібридом у парі CVT. Останній варіант поєднує дволітровий бензиновий двигун з парою електромоторів. При цьому система Intelligent Multi Mode Drive (i-MMD) забезпечує більш м’яке перемикання передач, завдяки єдиному фіксованому передаточному числу.

Після прем'єри на Женевському автосалоні Honda CR-V 2019 модельного року буде доступною для замовлення на окремих ринках Європи. Перші поставки автомобіля з півторалітровим двигуном почнуться восени, а гібридні версії замовники отримають на початку 2019 року.

Читайте також: Як не замерзнути в заметіль: якщо застряг в снігу