На виставці електроніки у Лас-Вегасі японський концерн Sony несподівано для всіх презентував електромобіль власної розробки. Концепт-кар отримав назву Vision-S.

Його оснащено 33 датчиками, які контролюють все, що відбувається навколо авто і всередині нього. Вся ця інформація зводиться в єдину картину, і Sony називає це технологією злиття сенсорів.

Цікаво: Гібрид кросовера і НЛО: "космічний" концепт Kia Futuron

Програмне забезпечення використовує розробки в області штучного інтелекту та інші ноу-хау Sony. Автомобіль підтримуватиме зв'язок із зовнішнім світом завдяки стандарту 5G.

Sony електрокар авто
Електрокар Vision-S

Електрична платформа концепт-кара може використовуватися і для інших типів автомобілів, наприклад для кросоверів. Vision-S здатен розганятися до 100 кілометрів на годину всього за п'ять секунд, а також набирати на трасі темп у 240 кілометрів на годину.

Презентація електрокара від Sony: дивіться відео

У салоні встановлена система просторового звучання 360 reality audio і екрани для пасажирів. Навколишнє середовище можна спостерігати крізь панорамні вікна.


Інтер’єр електрокара Vision-S

Однак, японський виробник не має намірів випускати цей автомобіль серійно, і розглядає його як майданчик для демонстрації технологій, та планує продавати їх автовиробникам й іншим компаніям.

Про універсальний електромотоцикл-трансформер та оновлення в автомобільному симуляторі Gran Turismo – дивіться у програмі.

Дивіться відео про власний електромобіль Sony: