Купівля авто онлайн б’є рекорди

В той час, коли продажі нових автомобілів у Великобританії через дилерів знижуються або знаходяться на однаковому рівні, покупки онлайн в 2017 році суттєво збільшуються.
Купівля авто онлайн в інтернеті 2017 б’є рекорди з продажу

ФОТО: benjaminmotorsinc.com|

Продажі автомобілів онлайн в Британії стрімко зростають в 2017 році

logo8 листопада 2017, 14:19
logo0
logo0 хв

Британський сайт BuyaCar.co.uk, який спеціалізується на онлайн продажу нових та вживаних автомобілів різних марок, звітує про серйозне збільшення продажів через Інтернет за останні місяці.

Продажі нових та вживаних автомобілів в Великобританії протягом 2017 року коливаються навколо позначки нульового зростання. Натомість одна з інтернет-платформ заявила про зростання продажів через неї на 66%.

Читайте також: Скільки українці витратили на нові автомобілі у 2017 році

Фахівці вважають, що онлайн-покупка автомобілів буде продовжувати зростати і в наступному році, незважаючи на загальне уповільнення авторинку у Великобританії.

Порівняння динаміки традиційних (чорний графік) та онлайн-продажів (червоний) у Великобританії в 2017 році

Цікаво, що зростання інтернет-продажів авто було навіть в ті літні місці, коли загальний ринок Британії впав у мінусову динаміку. А восени 2017 року продажі онлайн ще більш пожвавились.

Хто найчастіше купує авто онлайн і чому?

Найчастіше онлайн купують люди, які дуже зайняті для відвідування дилерського центру або ті, хто незручно в ньому почувається.

Ще одна тенденція – жінки частіше купують авта онлайн, ніж чоловіки. Так, в минулому році кількість жінок-покупців онлайн збільшилась на 75%, а серед чоловіків ріст склав всього 22%.

Читайте також: Нові моделі авто краще не купувати: дослідження

Фахівці не вважають, що традиційні дилерські центри відмирають, навпаки – онлайн-платформи працюють у партнерстві з ними.

Нагадаємо, що опубліковано рейтинг авто, які найкраще продаються.