Клієнти мережі АЗК "ОККО" знову у грі. Цього разу у Львові визначали одразу двох власників новеньких Volvo V40 Cross Country.

Правила фінальних змагань легкі та зрозумілі. Близько 30 учасників зібрались на "Арені Львів", завдання – пробити м’ячем у порожні ворота, розмір яких зменшується з кожним колом. Найбільш влучний – повертатиметься додому на новенькому хетчбеку.

"Нам казали не їхати, казали, що це "розвод". Але як бачите – це не так. Ще досі не віриться у перемогу", – поділились переможці 10-го розіграшу авто (Білгород-Дністровський) Юлія і Сергій Годованюк.

Акція триває 10-ий місяць поспіль. Для участі достатньо заправити 15 літрів будь-якого пального на "ОККО" і витягнути картку.

"Треба вірити в себе. Треба грати і вигравати. Треба приймати участь де тільки можна і вірити в свою перемогу", – сказав переможець 9-го розіграшу авто (Коломия) Борис Андрушко.

Ця акція – дійсно унікальна, адже кожен її учасник у виграші. Навіть якщо вам не пощастило витягнути картку з написом "АВТО" і потрапити на "Арену Львів", то ви неодмінно отримаєте знижку на пальне.

Станом на сьогодні вже роздано понад 20 мільйонів карточок. Ми подарували 20 мільйонів позитивних емоцій. На цьому не зупиняємось, акція продовжується і чергові автомобілі їдуть сюди на "Арену Львів",
– розповів керівник департаменту маркетингу мережі АЗК "ОККО" Василь Дмитрів.

Акція від "ОККО" триватиме до 31 травня. 10 авто розіграно, гра триває, тож стати власниками новеньких Volvo можуть ще двоє щасливчиків.