![Мешканець Чернігівщини створив Mercedes на дровах](https://auto.24tv.ua/resources/photos/news/201703/468.jpg?w=400&h=225&fit=cover&output=webp&q=85)
ФОТО: 24 Канал|
Машина на дровах
Коли Микола Наумчик випадково знайшов старий Mercedes, машина потребувала капітального ремонту. До того ж, пенсіонер поставив собі за мету зробити її економічно вигідною.
У багажник "Мерседеса" майстер встановив газогенератор. Як пальне використовує кілька кілограмів сухих дров, які завантажує у діжку.
Своєї мети винахідник досягнув: три кілограми дров замінюють літр бензину. Закидати в діжку потрібно тільки сухі відрізки завбільшки з картоплину. Утім, аби все запрацювало, бензин таки потрібен – 150 грамів для розпалу.
Читайте також: Україна – серед лідерів з розвитку електромобілів
Винахідник запевнив, що машина цілком безпечна. Діжки дров вистачає на 50-60 кілометрів шляху. Якщо їхати на більшу відстань, потрібна дозаправка в дорозі. Тож пенсіонер подорожує із деревиною.
На своєму винаході чоловік їздить уже два роки і мріє про учня, якому зможе передати усі свої знання.