Міський стиляга з характером мандрівника: 5 причин купити новий Subaru XV

Зустрічайте в Україні, готовий до подорожей і розваг, повністю оновлений, стильний міський кросовер Subaru XV вже в офіційній дилерській мережі Субару.
Міський стиляга з характером мандрівника: 5 причин купити новий Subaru XV

Subaru XV

logo26 липня 2017, 16:38
logo0
logo0 хв

Оновлений Subaru XV зберіг свої достоїнства та примножив їх завдяки революційній системі безпеки EyeSight.

Повністю оновлений

З точки зору дизайну Subaru XV зберіг наступність і зовні дуже схожий на попередню модель. Але технічно це зовсім інший автомобіль.

Subaru XV став першим авто на новій платформі Subaru Global Platform, покликаній підвищити одночасно комфорт, керованість і безпеку.

Справжній Subaru

Масштабне оновлення платформи поєднується з класичними технологіями Subaru: опозитним мотором Subaru Boxer, симетричним повним приводом і позашляховим кліренсом 220 мм.

Максимально безпечний

Система Subaru EyeSight оснащена стереокамерою з двома об'єктивами, і працює за принципом людського зору. Її дальність, точність і швидкість реакції перевищують показники схожих систем, що працюють на основі радарів.

EyeSight не замінює водія і не відбирає у нього контроль над автомобілем. Вона допомагає боротися з людськими помилками і втомою.

Завдяки гострому "зору" вона пророкує небезпеку раніше, ніж водій встигає її помітити. EyeSight може не тільки попередити про небезпеку, але і допомогти водієві її уникнути.

У розпорядженні системи такі можливості як передаварійний механізм гальмування, адаптивний круїз-контроль, система утримання автомобіля в смузі і передаварійне управління дросельною заслінкою.

Стильний всередині

Стрімка зовнішність кросовера доповнюється ультрасучасним інтер'єром. Відмінною рисою нового Subaru XV є висока якість оздоблення салону, властива автомобілям більш високого класу.

Цілком доступний

У базовій комплектації без EyeSight за 740 тис. грн Subaru XV пропонує повний привід з X-Mode і динамічну, але економічну комбінацію з 2-літрового мотора і варіатора, а також двозонний клімат-контроль, підігрів сидінь і камеру заднього виду.

Комплектація з EyeSight обійдеться лиш у 770 тисяч гривень.

І в топовій комплектації за 840 тис. грн Subaru XV залишається вигідною пропозицією, оскільки авто з підігрівом керма, електроприводом сидінь і системою аналогічною EyeSight за ці гроші не запропонує ніхто.

Дізнатися більше про Subaru XV можна на xv.subaru.ua