Можуть якщо хочуть – біля офісу "Укравтодору" дорогу відремонтували за день

На вулиці Антоновича, на перехресті якої з вулицею Фізкультурній знаходиться головний офіс Укравтодору, вже відновили рух. Ще в суботу там був сильно пошкоджений асфальт.
Можуть якщо хочуть – біля офісу "Укравтодору" дорогу відремонтували за день
logo20 серпня 2018, 15:00
logo0
logo0 хв

Рух по вулиці Антоновича в центрі Києва повністю відновлено. З такою заявою сьогодні в ході прес-конференції виступив заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелєєв. "Сьогодні повністю відновлено рух по вулиці Антоновича", – повідомив він. Посадовець також заявив, що винним в провалах дорожнього покриття після зливи в суботу будуть пред'явлені фінансові претензії.

Читайте також: Бойова машина української армії врізалася в бізнес-центр: Відео

За словами Пантелєєва, комісія фахівців з'ясує причини, чому сталися пошкодження після сильного дощу. "З'ясовуються причини. Там на цій же вулиці проходила прокладка теплових мереж. Там був виритий котлован, потрапляння води в котлован призвело до пошкодження (дорожнього полотна) ... Працюватиме комісія, визначатимуться з винними і, безумовно, винним будуть пред'явлені претензії щодо компенсації", – сказав П. Пантелєєв.

Нагадаємо, що в результаті сильного дощу в минулу суботу, крім вулиці Антоновича, були залиті водою і деякі інші вулиці в центрі столиці, а в торговому центрі біля станції метро "Палац Спорту" після зливи затопило підземний паркінг, супермаркет і ресторан.

Чи будуть виставляти свої фінансові претензії Київській міській державній адміністрації автомобілісти і підприємці, які постраждали від неналежного стану зливової каналізації поки невідомо.