На кабріолеті по засніжених горах: Nissan 370Zki проїхав там, де застрягають джипи

Відео від компанії Nissan доводить, що спортивні автомобілі з відкидним дахом можуть дарувати радість навіть узимку. Щоправда, для цього потрібно докласти немало зусиль
На кабріолеті по засніжених горах: Nissan 370Zki проїхав там, де застрягають джипи
logo5 лютого 2018, 11:59
logo0
logo0 хв

Компанія Nissan вирішила здивувати своїх прихильників та світову спільноту унікальним снігоходом 370Zki Roadster. Цікаво, що снігомобіль побудовано саме на базі родстера – купе з відкритим верхом. І хоча зрозумуло, що 370Zki є не більше ніж іграшкою для маркетингової популяризації бренду, підготовленій родстер досить непогано просувається засніжиними гірськими схилами.

Снігохідний спорткар оснащено 332-сильним двигуном, лижами спереду і гусеницями ззаду. Для установки задніх траків Dominator виробництва компанії American Track Truck, спочатку була демонтована уся силова установка автомобіля. Після чого був спроектований і сконструйований комплект для збільшення кліренсу автомобіля на 7,62 см. Далі були виготовлені індивідуальні кріплення для пружин задньої підвіски і розширювачі колії для установки гусениць. Гальмівна, випускна системи та колісні арки також зазнали модернізації для установки 122-сантиметрових гусеничних траків.

Читайте також: Новий Mercedes-Benz A-Клас буде розмовляти з водієм

Передня підвіска також отримала певні конструктивні зміни: встановлено збільшені амортизатори та пружини, а для кріплення та управління лижами були виготовлені спеціальні перехідники. Лижі, до речі, як і задні траки, виготовлені компанією American Track Truck Inc.

Деяких доопрацювань потребували також кріплення двигуна і трансмісії. Крім того, на 370Zki Roadster встановлено захист днища, що оберігає снігомобіль від пошкоджень процесі поїздок.

Читайте також: Зроблено в Америці: унікальний автомобільний музей Генрі Форда