На Львівщині по рідному селу 62-річний Ігор Савич ганяє на старій німецькій штабній машині. Її чоловік до найменших деталей відтворив власноруч, до того ж це не єдине його дітище. У колекції умільця кілька саморобних раритетів.

Задля цього пан Ігор поміняв місто на хутір. Німецьку штабну машину – Кюбельваген "Фольксваген-82" чоловік зробив сам, за кресленнями.

Це залізяччя, каже пан Ігор, любив з дитинства. Тож з часом реставрував старожитності. Їх режисери орендували для зйомок художніх фільмів – і добре платили. Ще більше натхнення з’явилося після військового мотоцикла.

Я його купив в мішку був, в одного діда. Знімали кіно "Гітлер капут", їм треба було під вибух мотоцикла. А я там був як спеціаліст по старій техніці. І мені люди сказали, що у Львові в сарайчику такий мотоцикл,
– розповідає майстер-аматор Ігор Савич.

На руки пана Ігоря чекає Москвич 400 – один з перших. Чоловік, каже, зробить з нього Опеля. А посеред хати стоїть ще й Мерседес 1902-го року.

Читайте також: У Києві відкрили виставку ретроавтомобілів: відео

Для такої машини в наших магазинах, як каже майстер, "ніц не купиш". Тож із запчастинами допомагають колеги з Києва та Запоріжжя.

Попри постійну роботу в майстерні, чоловік знаходить час і на автофестивалі. Там і демонструє свої творіння людям.