Журналісти програми “Наші гроші з Денисом Бігусом” зафіксували, як зранку із двору Олега Ляшка виїжджає броньований Cadillac Escaladе. Такого автомобіля у декларації нардепа немає, однак раніше Ляшка вже неодноразово фіксували на цій автівці біля ВРУ.

Про це повідомляє сайт Bihus.info.

Офіційно авто записано на радника Ляшка – Олександра Гулака. Він є членом "Радикальної партії" й навіть у 2014 році балотувався у народні депутати, та не пройшов. У заяві до ЦВК чоловік не вказав місце роботи. Лише зазначив, що тимчасово не працює.

У своїй декларації нардеп Ляшко не вказав, що користується Cadillac Escaladе. Офіційно у його власності Mercedes S550 і Land Cruiser, дружині належить Mazda CX-5.

Читайте також: Що Зеленський курить? – Ляшко про пародію на себе

Проте Олег Ляшко, як і його дружина, ніколи не мав власного бізнесу. З 2006 року він вже чотири скликання поспіль є народним депутатом, до цього працював журналістом. Починав свою кар’єру, як розповідає сам Ляшко, у колгоспі.

Перший запис у моїй трудовій книжці – "скотник колгоспу Прогрес", село Лизівка, Білокуракинського району. Оце я з дитинства там пас корів та телят, там заробляв свої перші гроші,
– сказав Ляшко.

Під час розслідування журналісти "Наших грошей" також з'ясували, що Ляшко переписав районний офіс партії на фірму, яка пов’язана з оборудками при закупівлі пожежних машин. А в 2016 році родина Ляшка придбала нерухомості на близько 20 мільйонів гривень.

Повний випуск розслідування про походження "радикальних мільйонів" Олега Ляшка дивіться тут.