У Черкасах відчайдухи ганяли на саморобних тачках. На оригінальних транспортних засобах учасники долали 350 метрів крутого спуску, оминали перешкоди і мали якнайдовше проїхатись по інерції. Тачки учасників відрізнялись хіба що дизайном.

Змагання на саморобних тачках відбулись уперше. В них взяли участь 14 команд. Транспорт майстрували згідно з вимогами конкурсу: без двигуна і вагою не більше 100 кілограмів. Пілоту дозволено лежати, сидіти чи стояти під час руху.

Кожен учасник мав лише одну спробу показати на що здатен його транспорт. Судді оцінювали швидкість, яку він може розвинути під час спуску. А також скільки тачка проїде за інерцією після фінішу.

Читайте також: Благодійний забіг із собаками відбувся у Києві

Звертали увагу судді і на дизайн транспорту. Креативні автори зробили міні-копії маршрутки, жіночого взуття, придумали навіть гігантську торбу гостарбайтерів – як її назвали самі творці.

За підсумками старту, абсолютними переможцями стали три команди: TopLab, CraftBike та "Диверсанти". Переможці та учасники оригінальних змагань отримали кубки та призи.