Перші офіційні фото нового Volkswagen Jetta

У Мережі з'явилися перші офіційні зображення нового Volkswagen Jetta, а на офіційному сайті вже включений зворотний відлік часу, що залишився до прем'єри новинки.
Перші офіційні фото нового Volkswagen Jetta

ФОТО: 24tv.ua|

Volkswagen Jetta

logo30 листопада 2017, 08:28
logo0
logo0 хв

Канадське відділення Volkswagen опублікувало офіційний тизер із зображенням Volkswagen Jetta нового покоління, але жодних технічних подробиць поки не повідомляють. Судячи з лічильника, офіційну презентацію варто очікувати в рамках Детройтського автосалону – через 49 днів.

Втім, судячи за неофіційними фотографіями, які вже гуляють у Мережі, седан зовні зміниться несильно. Але використання модульної платформи MQB збільшить його колісну базу, тож машина здаватиметься більш присадкуватою і динамічною. Незважаючи на близьку спорідненість з останнім Golf, в Jetta будуть оригінальні фари, радіаторні грати і бампер. А задня оптика виконана в стилі седана Audi A3.

Читайте також: Volkswagen продемонстрував нову модифікацію Polo

Голова північноамериканського відділення марки Генріх Вокбен обіцяє велику кількість преміальних матеріалів обробки в салоні і багате технічне оснащення моделі. Природно, ці обіцянки повинні якимось чином відбитися на ціні.

Для ринку Північної Америки нова Jetta буде комплектуватися 1,5- і 2,0-літровими бензиновими турбомоторами. Про дизельні версії, у світлі недавніх подій, можна забути. Зате через рік інженери обіцяють потішити любителів екології гібридним варіантом.

Неофіційні фото VW Jetta (фото Autologia).

Нагадаємо, що німецький TUV опублікував рейтинг надійності вживаних авто.