Шалена швидкість та драйвовий рок-концерт. На автодромі "Чайка" під Києвом відбувся перший український фестиваль мотоспорту MotoOpenFest за підтримки АЗК "ОККО".

"Для того, щоб по-справжньому відчувати міць своїх залізних коней, байкерам дуже важливо заправляти свої мотоцикли якісним пальним. Тому мережа заправок "ОККО" вже давно подружилась з байкерами, і ми без сумніву прийняли рішення підтримати цей мото-захід", – розповів керівник департаменту маркетингу мережі АЗК "ОККО" Василь Дмитрів.

На автодромі пройшов чемпіонат України з кантрі-кросу, мотокросу а також мотогонки. Тож кожен відвідувач міг отримати свою порцію адреналіну

"Якщо з точки зору змагань, то вони завжди цікаві як для нас, бійців, пілотів, так і глядачів. Масштабність події зі стикуванням музики, байкерів, спортбайкерів – таке поєднання дуже правильне, і спілкування і обмін досвідом", – сказав спортсмен, призер змагань Іван Нечипоренко.

Гості та учасники також могли зарядитись фірмовою окківською кавою зі 100% арабіки та підкріпитись хот-догами. Також смачна заправка привезла на фестиваль паназійську кухню від MeiWei та страви гриль.

Ну і, звісно, не обійшлось без драйву, яким наповнили фестиваль виступи справжніх рок-зірок – Uriah Heep та LORDI.