Перший фестиваль мотоспорту пройшов на автодромі "Чайка"

Шалена швидкість та драйвовий рок-концерт. На автодромі "Чайка" під Києвом відбувся перший український фестиваль мотоспорту MotoOpenFest за підтримки АЗК "ОККО".
Перший фестиваль мотоспорту пройшов на автодромі "Чайка"

Перший фестиваль мотоспорту пройшов на автодромі "Чайка"

logo28 липня 2017, 11:38
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

"Для того, щоб по-справжньому відчувати міць своїх залізних коней, байкерам дуже важливо заправляти свої мотоцикли якісним пальним. Тому мережа заправок "ОККО" вже давно подружилась з байкерами, і ми без сумніву прийняли рішення підтримати цей мото-захід", – розповів керівник департаменту маркетингу мережі АЗК "ОККО" Василь Дмитрів.

На автодромі пройшов чемпіонат України з кантрі-кросу, мотокросу а також мотогонки. Тож кожен відвідувач міг отримати свою порцію адреналіну

"Якщо з точки зору змагань, то вони завжди цікаві як для нас, бійців, пілотів, так і глядачів. Масштабність події зі стикуванням музики, байкерів, спортбайкерів – таке поєднання дуже правильне, і спілкування і обмін досвідом", – сказав спортсмен, призер змагань Іван Нечипоренко.

Гості та учасники також могли зарядитись фірмовою окківською кавою зі 100% арабіки та підкріпитись хот-догами. Також смачна заправка привезла на фестиваль паназійську кухню від MeiWei та страви гриль.

Ну і, звісно, не обійшлось без драйву, яким наповнили фестиваль виступи справжніх рок-зірок – Uriah Heep та LORDI.