![Під гул двигунів: у Києві проходить фестиваль Moto Open Fest](https://auto.24tv.ua/resources/photos/news/201707/858.jpg?w=400&h=225&fit=cover&output=webp&q=85)
ФОТО: frontnews.eu|
Учасники мотофесту
Учасниками фестивалю стали майже півтисячі мотоциклістів, а також їхніх спортбайків, чоперів, ендуро та інших підвидів залізних коней.
Фестиваль розділений на кілька локацій. Любителі байкз’їздів і мотопробігів розмістились одразу під сценою. Їх розважали також рок-гурти. Прихильники ж спорту посіли місця на трибунах і насолоджувалися перегонами.
Читайте також: Видовищне "Мотородео" у Черкасах: водії змагалися у вправній їзді
На треку в кваліфікації до 300 кубічних сантиметрів, розгорівся справжній батл. Перше місце не могли поділити Микита Калінін з Одеси та киянин Ілля Михальчик. Обоє – призери Європейських та світових змагань. Цього разу перемогу виборов киянин Ілля.
Попри запеклу боротьбу, хлопці лишаються друзями. Організатори запевнили, що ідея фестивалю полягає в тому, щоб об’єднати спортсменів та любителів. Щоб кожен мотоцикліст розумів: містом треба їздити безпечно, а ганятись за адреналіном – треба на треках.