Підприємці закликали уряд спростити регулювання автоперевезень у воєнний час

Підприємці простять чиновників послабили контроль за автомобільними перевезеннями та максимально спростити усі бюрократичні на час воєнного стану.
Підприємці закликали Уряд спростити регулювання автоперевезень у воєнний час - 13 травня 2022 - Auto24
logo13 травня 2022, 14:19
logo0
logo0 хв

Федерація роботодавців транспорту України (ФРТУ) звернулась до прем’єр-міністра Дениса Шмигаля з проханням сприяти спрощенню вимог до вантажних транспортних засобів та кваліфікації водіїв для забезпечення логістичних потреб країни.

Читайте також: Укртрансбезпека відзвітувала про перші штрафи з початку війни

Відповідний лист ФРТУ направила до Прем’єр-міністра України, Міністра інфраструктури та Голови Державної регуляторної служби України, йдеться у заяві федерації.

В умовах блокування роботи портів України та ризиків руйнування залізничної інфраструктури вантажні автоперевезення є дієвим механізмом забезпечення логістичних процесів країни, зазначають у ФРТУ. Тому федерація пропонує спростити регулювання у цій сфері, щоб забезпечити безперебійне переміщення вантажів. Зокрема, мова про таке:

  • Зупинити дію норм щодо необхідності отримання дозволів для перевезення негабаритних вантажів, великотоннажних вантажів, експортно-імпортних дозволів.
  • Виключити вимогу наявності ліцензії під час перевезення небезпечних вантажів під час воєнного стану.
  • Надати можливість повного перевантаження транспортного засобу, що рухається під митним контролем.
  • Зупинити на час воєнного стану дію норми закону щодо накладання адміністративно-господарських санкцій за перевищення габаритно-вагових норм, надати можливість здійснювати перевезення з максимумом вантажопідйомності.