![Полтавець перевів "Волгу" на дрова і їздить за копійки](https://auto.24tv.ua/resources/photos/news/201701/203.jpg?w=400&h=225&fit=cover&output=webp&q=85)
ФОТО: 24 Канал|
"Волга" на дровах
Посилання скопійовано!
РЕКЛАМА
Замість заправити повний бак, Василь Шпигоцький з Полтави бере із собою в дорогу в'язку дрів. На дровах його "Волга" 1958-го року легко розганяється до 80-ти кілометрів за годину.
Головна перевага такого винаходу – економія. Раніше старенька "Волга" використовувала до 15 літрів на 100 кілометрів. Тепер мандрівка обходиться у копійки.
Читайте також: В МВС роз’яснили ситуацію з "заміною посвідчень водія кожні 5 років"
Оригінальний винахід неабияк привертає увагу перехожих. Втім, найбільше такій машині дивуються поліцейські.
Василь Шпигоцький каже готовий допомогти й іншим автовласникам переробити їх машини, щоб ті також працювали на дровах. Однак поки охочих до такого перевтілення немає.