Популярний хетчбек Citroen C4 знімають з виробництва

Модель С4 в гамі французького виробника Citroen замінить оновлений C4 Cactus.
Популярний хетчбек Citroen C4 знімають з виробництва

ФОТО: Citroen|

Citroen C4

logo30 жовтня 2017, 11:15
logo0
logo0 хв

Новий Citroen C4 Cactus, який було презентовано публіці на минулому тижні, стане єдиним представником С-сегменту в модельному ряду компанії Сітроен. Про це заявила глава компанії Лінда Джексон.

Оновлений Citroen C4 Cactus почне продаватись навесні 2018 року.

На презентації Citroen C4 Cactus було оголошено, що хетчбек минулого покоління С4 просто знімається з виробництва, без заміни, в найближчі місяці. Нагадаємо, що раніше в С-сегменті у Citroen було дві моделі – C4 та C4 Cactus. Окрім того, з позначкою С4 також вирускаються мінівени С4 Picasso та Grand Picasso. На деяких ринках (в Китаї та Росії) також існує седан С4.

Читайте також: Автошоу в Токіо 2017: головні новинки

На задніх дверях нового Citroen C4 Cactus тепер немає надпису Cactus, лише С4.

Citroen C4 Cactus з оригінальною зовнішністю та "винятковим" комфортом завдяки інноваційній підвісці та матеріалу сидінь тепер є прямим конкурентом Volkswagen Golf, Ford Focus, Peugeot 308, Kia cee`d, Hyundai i30 та Opel Astra.

Начальник відділу маркетингу концерну PSA Peugeot Citroen Ксавьє Пежо заявив, що компанія перестане виробляти C4 "найближчим часом", додавши: "Нинішній C4 на ринку вже майже сім років, тому ви розумієте, що ми повинні були прийняти рішення, і C4 Cactus займе лідерську позицію". Таким чином, хетчтбек перестане випускатись, ймовірно, одразу ж після того, як C4 Cactus почне з'являтись в європейських автосалонах на початку наступного року.

Нагадаємо, що українці поїхали в Європу на електромобілі безкоштовно.