Презентовано дві нові моделі компактних кросоверів Ford

Одна з них призначена для Бразилії, інша - для Індії. Українцям доступні кросовери прийшлись би по душі, та чи потраплять вони до нас - невідомо
Презентовано дві нові моделі компактних кросоверів Ford

ФОТО: infocar.ua|

Агресивний вигляд Ford EcoSport Storm асоціює його з моделлю Raptor

logo31 січня 2018, 18:02
logo0
logo0 хв

Ford Motor Company офіційно представила серійний кросовер EcoSport 2019 модельного року у спеціальному виконанні Storm. Автомобіль дебютував у Бразилії, де й буде продаватись. Друга прем’єра вібдулась на іншому континенті – у Індії. Тут блакитний овал запропонував покупцям модель Freestyle, що позиціонується як “компактний утилітарний кросовер”, прямими конкурентами новинки стануть ультракомпакти Hyundai i20 Active та Fiat Urban Cross.

EcoSport Storm пропонується з двигуном Duratec Direct Flex обїемом 2.0 літри та 6-ступеневою автоматичною трансмісією. Потужність двигуна складає 170 к.с. Окрім більш агресивного зовнішньго вигляду та стилізації під Ford Raptor, кросовер отримав і справжню повнопривідну систему розподілу тяги. Старт продажів моделі у Бразилії заплановано на лютий 2018 року.

Усі відмінності версії Storm зосереджені зовні, усередині ж це лише селектор повного приводу

Індійська новинка – також компактний кросовер, але навіть менший за EcoSport. По суті, Freestyle є кросовою версією сіті-кара Ford Figo, популярного у Індії. Ford Freestyle пропонується з двома моторами на вибір: 1,2-літровим трициліндровим двигуном потужністю 94 кінські сили або ж 1,5-літровим дизельним агрегатом, що генерує 99 “сил”. Freestyle займе нішу у бюджетному сегменті індійського ринку.

Ford Freestyle за розмірами можна порівняти з VW CrossPolo чи Hyundai i20 Active

Обидва недорогі автомобілі були б цікаві українському покупцеві, та наразі немає жодних відомостей про те, чи будуть ці моделі доступні поза межами означених країн.

Читайте також: Болгарські автомобілі: кращі сайти оголошень про продаж