Президент Росії Володимир Путін відвідав міжнародну промислову виставку "Іннопром-2017". Біля стендів відомих автомобільних марок глава Кремля хизувався своїми машинами та мотоциклами, яких немає в його офіційній декларації.

Про це повідомив "Інтерфакс".

Біля стенда компанії "Nissan", яка представила нову продукцію своєї марки, Володимир Путін згадав про свою машину, якою він користувався ще в часи роботи в Санкт-Петербурзі.

"В 1990 роки, коли я працював у мерії Санкт-Петербурга, упродовж декількох років їздив на "Nissan". Це була, звичайно, не така машина, але вона мені дуже подобалася", – розповів Володимир Путін.

Читайте також: Путін показав росіянам наскільки він збагатів

Окрім цього, свої спогади глава Кремля необережно озвучив і біля стенда "Mitsubishi". Після розповіді представників компанії про створення нового мотоцикла, Володимир Путін похизувався своїм двоколісним такої ж марки.

У мене є не такий, але вашої фірми мотоцикл. Щоправда, я намагаюся на ньому не їздити,
– зазначив президент Росії.

Глава Кремля не сподівався, що журналісти переглянуть його декларацію, в якій не зазначено жодного мотоцикла. натомість Володимир Путін є щасливим власником двох машин "ГАЗ М-21", "Ниви" та автомобільного причепу "Скіф".