Рада хоче дозволити розмитнювати авто на єврономерах за тисячу євро

У Верховній Раді планують ввести зміни в законодавство, згідно з якими власники авто на іноземних номерах зможуть розмитнити їх за 1-1,4 тис.євро.
Рада хоче дозволити розмитнювати авто на єврономерах за тисячу євро

ФОТО: 30seconds.com.ua|

Авто на єврономерах можна буде розмитнити за 1 тис. євро

logo8 вересня 2017, 08:32
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

Про це розповіла голова Комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна у коментарі Еспресо.TV.

Читайте також: Бунт єврономерів: розмитнити не можна штрафувати

Ставки акцизного збору встановлені в євро залежно від об'єму двигуна.

"Коли ми порахували, це абсолютно невеликі суми сплати митних платежів. Категорія до 2200 см кубічних, 2-га категорія автомобілів, це в районі 1 тисячі євро. Наступна категорія – 1,2 – 1,4 тисячі євро", – заявила Южаніна.

Відповідні зміни будуть внесені до Податкового, Митного і Бюджетного кодексу і стосуватимуться авто на іноземних номерах як пізніше 2010 року випуску, так і пізніше 2000 року.

Нагадаємо, 6 вересня власники авто на єврономерах оголосили безстрокову акцію протесту під Верховною Радою, вимагаючи знизити ставки за розмитнення. Вимоги активістів: спрощення або скасування розмитнення європейських автомобілів та зниження норм "Євро-3", "Євро-4", "Євро-5", щоб машину можна було реєструвати після звичайного техогляду.