Red Bull Kart Fight: у Києві визначили чемпіона країни з картингу серед аматорів

23 вересня у Києві на Спортивній площі відбувся Національний Фінал унікального змагання з картингу серед аматорів - Red Bull Kart Fight!
Red Bull Kart Fight: у Києві визначили чемпіона країни з картингу серед аматорів

ФОТО: redbullcontentpool.com|

Переможці Red Bull Kart Fight

logo25 вересня 2017, 11:41
logo0
logo0 хв

До Києва з’їхалися 24 фіналіста найшвидші гонщики регіональних відборів Києва, Одеси, Харкова, Дніпра, Тернополя, Вінниці, Чернігова та Херсона! З кожного міста – по три учасника.

Як і минулого року, серед чоловіків до Національного фіналу також дійшла і дівчина Владислава Бурковська, яка у Києві представляла місто Дніпро.

Завзята боротьба серед учасників точилася протягом трьох кваліфікаційних заїздів, в яких брали участь усі 24 картингіста і де кожен мав нагоду проявити себе на треку якнайкраще.

В результаті насичених перегонів на Спортивній площі визначилися 8 найшвидших картингістів, що пройшли до фінального етапу та найважливішої гонки змагань.

До вісімки найшвидших потрапили: Сергій Бурим (Харків), Євген Бондаренко (Одеса), Сергій Пілатов (Київ), Сергій Колесник (Вінниця), Олександр Кузьміних (Херсон), Євген Тофан (Одеса), Віктор Орлов (Вінниця) та Сергій Скорик (Херсон).

Фінальні перегони стали доволі інтригуючими, адже явного лідера серед вісімки не було, і претендувати на перемогу могла половина фіналістів, які за кількістю балів у турнірній таблиці рухалися пліч-о-пліч. Фінальний заїзд, як і водиться, став вирішальним.

Зважаючи на однакову кількість балів, перемогу у змаганні отримав гонщик, який виграв фінальний заїзд, а ним став харків’янин Сергій Бурим. До того ж Сергій виграв номінацію Hot Lap – найшвидше коло всього змагання – та отримав подарунок від партнера змагання магазину годинників Секунда.

Переможцями та найшвидшими картингістами-аматорами України стали:

1. Сергій Бурим (Харків). 70 балів.

2. Сергій Скорик (Херсон). 70 балів.

3. Сергій Пілатов (Київ). 63 бали.

Переможець Red Bull Kart Fight отримав у подарунок можливість взяти участь у міжнародному картинг-марафоні RKC у Парижі у складі існуючої команди картингістів-аматорів України.

"Я розумів, що в мене є великі шанси виграти, тому що багато учасників – новачки, а я вже давну беру участь у змаганнях з аматорського картингу. У позаминулому році також був фіналістом Red Bull Kart Fight. Дуже радий, що виграв. Для мене це буде перше змагання закордоном!", поділився враженнями переможець Red Bull Kart Fight 2017 Сергій Бурим.

Глядачі змагання мали нагоду подивитися на видовищну гонку найшвидших картингістів країни у центрі Києва у супроводі професійного коментатора Формули-1 Максима Подзігуна.

Детальніше за посиланням.

Партнери: мережа магазинів годинників Секунда, радіо Максимум, iSport.ua, 24tv.ua, Обозреватель, AutoRia, Bigmir, Motorsport.com, INGUL Kart

Про Red Bull Kart Fight

Національний Фінал Всеукраїнського змагання із аматорського картингу Red Bull Kart Fight. У змаганні можуть взяти участь кожен бажаючий, хто старше 18 років та не має ліцензії професійного гонщика ФАУ. Red Bull Kart Fight проводиться по всьому світу і є надзвичайно популярним серед любителів автоспорту. Щороку майстри швидкісної їзди різних країн міряються силами на кращих картинг-майданчиках та вулицях своїх міст та країн.