Рев двигунів і запилена траса: на Львівщині відбулись найвідоміші змагання з міні-ралі в Україні

На Львівщині відбулась найвідоміша в Україні серія ралі перегонів – "Кубок Карпат". Обігнати вітер та суперників намагались 40 екіпажів з Вінницької, Черкаської, Дніпропетровської, Одеської, Харківської та Київської областей.
Рев двигунів і запилена траса: на Львівщині відбулись найвідоміші змагання з міні-ралі в Україні

ФОТО: Соцмережі|

Кубок Карпат-2017

logo23 липня 2017, 21:26
logo0
logo0 хв

Проїхати 100 кілометрів на швидкість. Така ціна перемоги для учасників змагань "Львівський стандарт".

Змагання "Львівський стандарт"

На відміну від класичного ралі, ці змагання відбуваються у форматі народженому в Україні – міні-ралі. Тут гоночна дистанція менша майже на половину, тож її учасники можуть подолати всього лиш за день. Перегони відбуваються у дуже компактному форматі, зручному як для глядачів, так і для спортсменів. Адже гонщики витрачають менше ресурсів на приготування.

Тож такий формат заохочує аматорів переходити у професійний спорт.

Це наша давня ідея з Віктором Шаповаловим зробити цікаву гонку, зробити інший формат. Це зовсім інша траса, зовсім інше покриття і зовсім інший підхід до дотримування правил безпеки на трасі,
– сказав організатор змагань Сергій Єженков.

Особливістю цього міні-ралі є і те, що командам довелось опановувати нове покриття траси – кам’янистий карпатський гравій. Проте успіх будь-якого екіпажу залежить не тільки від злагодженої роботи пілота та штурмана, а й від якісно виконаної роботи механіка.

Читайте також: Перші призерки Всесвітніх ігор повернулися в Україну

Один етап змагань уже позаду, однак довго нудьгувати своїм авто гонщики не дозволять. У серпні на них очікує наступний етап чемпіонату України "Ралі Буковина", який відбудеться у Чернівцях.

Більше – дивіться у сюжеті.