У Росії неабиякий резонанс отримало відео, на якому чотирирічний хлопчик їде за кермом позашляховика Mercedes-Benz Geländewagen. На кадрах видно, як дитина здійснює небезпечні маневри на МКАД (Московська кільцева автомобільна дорога) та підрізає інші машини.

Відбувається все це дійство під наглядом дорослих, які не лише допомагають, а й підбадьорюють малечу.

Читайте також: Екс-мер російського міста влаштував перегони прямісінько в торговому центрі

"Малий на "Геліку" їде МКАДом. А ви, зі скількох років за кермом, хлопці?" – запитує чоловік за кадром.

Крім того, на деяких кадрах видно, що дитині допомагає триматися жінка – її руки з яскравим манікюром іноді повертають кермо, відтак можна здогадатися, що хлопчик сидить у неї на колінах. Однак здебільшого малолітній їде самостійно та виконує команди.

"Тітка підказує, що робити", – підкреслює все той же чоловічий голос.

Як ця жінка згодом зауважила, в таких дитячих пустощах немає нічого поганого, пише "Газета.ru".

Малий на "Геліку": оригінальне відео

Російська поліція уже зацікавилася цим відеороликом, щоправда поки не до кінця зрозуміло, яке покарання загрожує тим, хто посадив хлопчика за кермо на жвавій міській магістралі – сума штрафу може коливатися від 3 тисяч рублів (близько 1300 гривень) до 100 тисяч рублів (трохи менше ніж 50 тисяч гривень). Також як покарання дорослих можуть зобов’язати виконати певні виправні та обов'язкові роботи.

Читайте також: Миколаївський мажор, з яким не змогли справитися поліцейські влітку, знову погрожував копам

До слова, вперше гучний ролик з’явився у Instagram-акаунті, який присвячено життю "золотої молоді" під назвою majorka_777_. У мережі з’ясували, і кому ця машина належить. Так, на сторінці користувача під ніком ariana_lopez_097, є дуже багато фотографій з жінкою за кермом саме цього автомобіля, поготів на деяких світлинах вона позує навіть на його капоті. Автомобілістка також любить знімати відеоролики, на яких роз'їжджає Москвою під гучну музику.

В общем ребят расскажу вам в кратце про мои выходные ?если так это можно назвать , после вчерашней тусы я поняла что тусить я уже не могу как раньше , и сил и здоровья нет ?, выпила вчера в двух ресторанах и уже сутки не ем, не пью и с постели встать не могу максимум до уборной ?, по танцевала пару песен и тело болит вернее ноги хотя не была на каблуках ️как раньше я это делала на 15 см легко , итог ?на который из ресторанов грешить и где бодяжный был алкоголь остаётся гадать , ну моя мысль что и там и там был паленый алкоголь ! Вывод тусить и пить я не могу,и уже так правильно сказать не умею ?а раньше каждый день могла ? и мне печально сутки не от того что я не ем и пить ничего не могу ,так как жестко отравилась ? а обидно сука за то что я как раньше не могу ??????????????? что делать ? Помогите ) p.s крошка моя прости что не смогла к тебе на концерт приехать ? а так хотела люблю тебя бейба @angelinarai

Допис, поширений користувачем @ariana_lopez_097