Шоу Кларксона The Grand Tour: що буде в другому сезоні

Трійка британських авто експертів Кларксон, Хаммонд та Мей зняли другий сезон автомобільної шоу-програми The Grand Tour.
Grand tour 2 сезон: дивитися трейлер шоу Кларксона Гранд тур

ФОТО: digitalspy|

Шоу Кларксона The Grand Tour 2 сезон

logo2 листопада 2017, 11:52
logo0
logo0 хв

Трейлер другого сезону програми The Grand Tour, яка прийшла на зміну TopGeаr, опубліковано в мережі. В ній Джеремі Кларксон, Річард Хаммонд та Джеймс Мей знову покажуть захоплююче автомобільне шоу. Як і в першому сезоні, програма вийшла за рамки звичайного огляду автомобілів та перетворилось на масштабне та великобюджетне шоу, зі сценарієм та спец ефектами.

Читайте також: Електромобіль Tesla виявився швидшим за Lamborghini

В другому сезоні The Grand Tour трійка британських експертів побуває у сніжних горах, пісчаній пустелі, болотистій трясовині та як завжди, на асфальтових серпантинах. Географія поїздок охопить Об'єднані Арабські Емірати, Швейцарію, Мозабмік та Хорватію.

Серед протестованих автомобілів – переважно суперкари Bugatti Chiron, Lamborghini Aventador, Acura NSX, Mercedes-AMG GT R, McLaren 720S. Окрім того, в програмі будуть танки, багі та електромобілі.

Дивіться відео трейлера The Grand Tour 2 сезон:

Другий сезон The Grand Tour почне виходити на платному каналі Amazone Prime в Британії з грудня 2017 року. Сподіваємося, через деякий час шоу перекладуть та викладуть в мережу.

Нагадаємо, що Індія образилась на програму Top Gear.