У свіжому випуску програми "Авто24" – Koenigsegg встановив новий швидкісний рекорд. Шведи сконструювали автомобіль, який перевершив до того найшвидший Bugatti Chiron.

Швидкості суперкарів все більше нагадують космічні. Яскравим прикладом цього став рекорд нового Bugatti Chiron, за кермом якого сидів Хуан Пабло Монтоя. Йому вдалося розігнатися до 400 км за годину і повністю зупинитися усього за 42 секунди. Але цей рекорд протримався лише трохи більше місяця.

Шведи із компанії Koenigsegg прийняли виклик і довели, що їхній гіперкар Agera RS навіть швидший. Заводський пілот Ніклас Лілья розігнав купе до швидкості у чотири сотні км за годину усього за 26 секунд. І йому знадобилося 9 з половиною секунд аби повністю зупинити гіперкар. Таким чином новий рекорд становить трохи більше 36 секунд, тобто на 6 секунд швидше за Chiron.

Що ж за реактор стоїть під капотом монстра, якому вдалося порвати Bugatti? Його 5-літровий мотор V8 видає 1,360 сил та 1,370 Номів тяги. Тобто у шведа аж на 319 сил більше, ніж у французького гіперкара.

Коротко про Land Rover для Джеймі Олівера та Mercedes для Бетмена – дивіться у програмі.