Пакуй валізу в Хунгароринг. Всеукраїнська мережа шинних центрів "ШипШина" дарує шанс виграти путівку на один з етапів чемпіонату світу з автоперегонів Формула-1.

Гран-прі Угорщини відбудеться вже в кінці липня. Щасливчика чекає ще й захоплююча екскурсія Будапештом. Одна з умов акції – мати діючий закордонний паспорт.

З 3 травня до 20 червня всі, хто придбав комплект шин на "ШипШині" можуть прийняти участь в акціі "Пакуй валізу в Хунгароринг". Переможця буде визначено 23 червня і вже через місяць він поїде на один з етапів чемпіонату світу Формула-1,
– розповіла менеджер компанії "ШипШина" Світлана Білоус.

Для участі в розіграші достатньо зробити три простих кроки: придбати комплект шин в мережі "ШипШина", заповнити анкету, і зробити фото з плакатом #Хочу на Формулу-1. Усі світлини будуть завантажені на сторінку "ШипШини" у Facebook. Серед авторів світлин і відбудеться розіграш. Не забудьте зберегти чек.

Ми вважаємо, що це мрія багатьох людей побувати на такому святі. На святі спорту, святі видовищному, яке приносить не тільки задоволення, а й додає якогось адреналіну і позитиву,
– сказав представник компанії "ШипШина" Олександр Бардашевський.

Переможця, який отримає путівку на Формулу-1, визначать вже 23 червня за допомогою сервісу Random. Результати опублікують на сторінці компанії "ШипШина" у Facebook. А учасник, чиє фото набере найбільше лайків – чекає гарний презент від Pirelli.