Стало відомо, коли ŠKODA почне випускати електромобілі

Згідно з планами чеської компанії, виробництво електромобілів стартує в Чехії через рік, а в 2025 році у марки буде 5 електричних моделей.
Стало відомо, коли ŠKODA почне випускати електромобілі

ФОТО: images.car|

ŠKODA VISION E

logo29 листопада 2017, 17:09
logo0
logo0 хв

Перша серійна електрична модель бренду ŠKODA буде випущена в 2019 році: ŠKODA SUPERB стане першою моделлю з plug-in гібридною силовою установкою. Виробництво автомобіля стартуватиме на заводі в Квасинах.

Пізніше, в 2020 році, в Младе-Болеславі почнеться випуск повністю електричної моделі. Своє уявлення про електромобілі майбутнього з можливістю автономного водіння бренд реалізував в концепт-карі ŠKODA VISION E, вперше представленому в 2017 році на міжнародному автосалоні в Шанхаї.

Читайте також: Економити на бензині: перспективи ринку електрозаправок

«В 2025 році ми плануємо запропонувати нашим клієнтам п'ять повністю електричних моделей в різних сегментах», — сказав Бернгард Майєр (Bernhard Maier), голова ради директорів ŠKODA.

Платформа майбутнього електромобіля SKODA.

Більш того, крім електромобілів в 2019 році в Млада-Болеславі будуть випускатися компоненти для plug-in гібридних силових установок для різних моделей концерну Volkswagen Group.

Читайте також: В Європу на електромобілі — безкоштовно

Випуск електромобілів і виробництво компонентів для моделей концерну Volkswagen Group є невід'ємною складовою «Стратегії-2025». Крім того, не менш пріоритетними залишаються такі напрямки як: розвиток цифрових технологій і продуктів, вихід на нові ринки і в нові сфери бізнесу, розробка нових рішень для автомобілів.

Нагадаємо, що названі найпопулярніші автомобілі Києва.