Стали відомі подробиці про новий Renault Logan

З'явилися перші подробиці про Renault Logan наступного покоління. Популярний бюджетник буде побудований на двох різних платформах.
Стали відомі подробиці про новий Renault Logan
logo10 квітня 2018, 15:27
logo0
logo0 хв

Одна з них буде використовуватися для ринків, що розвиваються, таких як український, а друга, яка відповідає більш суворим нормам екології та безпеки, буде продаватися на розвинених ринках, де вимоги до автомобілів значно вище.

Читайте також: Ательє Prodrive показало своє останнє творіння – лютий Renault Megan RS RX

Dacia Logan, призначений для європейських країн, побудують на модульній архітектурі CMF-B HS (High specification). Renault Logan буде базуватися на спрощеній платформі LS (Low specification). У першому випадку автомобіль отримає просунуту електронну начинку – сучасні мотори, що відповідають нормам Євро-6. У моторну гамму Логана для розвинених країн, швидше за все, увійде бензиновий турбомотор 1.3 TCe і дизель 1.5 dCi.

Читайте також: Стали відомі ТОП-5 найпопулярніших автомобілів в Україні

Для регіонів, що розвиваються Логан наступного покоління зроблять доступнішим – в його основу ляже спрощене шасі. Очевидно, що і моторна лінійка буде складатися з агрегатів, які відповідають не настільки жорстким екологічним вимогам. Очікується, що новий Logan з'явиться в 2020 році.