![Створено одяг для "героїв парковки"](https://auto.24tv.ua/resources/photos/news/201712/1598.jpg?w=400&h=225&fit=cover&output=webp&q=85)
ФОТО: facebook|
Светр "Я паркуюсь як олень"
Посилання скопійовано!
РЕКЛАМА
Традиційний теплий светр з оленями отримав нове життя. В соцмережах набуває поширення його новий дизайн – з автомобілями на парковці. На ньому два авто стоять відповідно до розмітки, третій – "як олень": займає два паркомісця.
Користувачі соцмереж жартують, що такі светри треба видавати водіям, які часто стають «героями парковки» - ставлять свої автомобілі там, де заважають руху пішоходів чи іншого транспорту.
Нагадаємо, що опубліковано поради, як звільнити заблокований транспорт.