ТОП-10 найпопулярніших дизельних автомобілів в Україні: цікава статистика

Протягом першої половини 2017 року в Україні було продано понад 14 тисяч нових автомобілів з дизельними двигунами – це більше, аніж кожна третя автівка, причому доля "дизельних конячок" зросла з 36 до 38,5%.
ТОП-10 найпопулярніших дизельних автомобілів в Україні: цікава статистика

ФОТО: 24 Канал|

Які дизельні авто найпопулярніші в Україні

logo24 липня 2017, 11:10
logo0
logo0 хв

Про це пише спеціалізоване видання AUTO-Consulting, зазначаючи, що в сегменті SUV частка дизельних автомобілів досягає 50%, тоді як серед "легковиків" їхня частка значно нижча – близько 20%.

Читайте також: Які гібридні автомобілі найбільш до вподоби українцям: цікава статистика

Серед найпопулярніших марок на "дизельному ринку" нових автомобілів – французи з Renault, корейська компанія KIA, а також німецький концерн Volkswagen. Найпопулярнішою ж моделлю виявилась KIA Sportage – 1248 новеньких дизельних автомобілів цієї моделі було продано в Україні за перші 6 місяців 2017 року. Друге-третє місце поділили дві моделі Renault – Logan та Duster (998 і 908 одиниць відповідно).

В десятку також потрапили Volkswagen Tiguan, Audi Q7, Renault Sandero, Mercedes-Benz GLE-class, Seat Altea, BMW X5 та Toyota Land Cruiser. При цьому Seat Altea в Україні продавали виключно з дизельними двигунами.

Читайте також: Fiat, Volvo чи Кіа: рейтинг найнадійніших автомобілів у інфографіці