Топ-3 новинки для автовласників: купити, обстежити і застрахувати

В перші місяці 2017-го року українські автовласники отримали кілька "подарунків": маємо ряд новинок від уряду у сфері реєстрації та обслуговування автомобілів.
Топ-3 новинки для автовласників: купити, обстежити і застрахувати

ФОТО: 24 Канал|

Як обслуговувати авто по-новому

logo6 квітня 2017, 13:30
logo0
logo0 хв

Новели реєстрації

З січня цього року почали по-новому розраховувати вартість першої реєстрації авто. Зокрема змінився збір у Пенсійний фонд, оскільки маємо зміни у розмірі прожиткового мінімуму. Детально про нові розрахунки реєстраційного збору — у публікації: Реєстрація автомобіля-2017: що змінилося в процедурі.

Чудеса техогляду

У березні уряд удосконалив механізм перевірки транспортних засобів. Відповідна постанова Кабміну передбачає здійснення фото- та відеофіксації перевірки ТЗ та попередження про це замовника. За задумом урядовців це має унеможливити видачу протоколів без проведення перевірки.

Детально про нововведення у процедурі читайте у статті: "На камеру": як тепер відбуватиметься техогляд автомобілів.

Казки автоцивілки

Також для українців запрацював європейський механізм отримання відшкодування збитків, завданих у результаті ДТП. Тепер можна звернутися по компенсацію до страхової компанії без залучення поліції та суду. Що для цього треба читайте у матеріалі: Автоцивілка по-новому: що і для кого змінилось у законодавстві.

Читайте також: Водійські посвідчення: до і після реформи МРЕВ