Ці моделі випускаються вже не одне десятиліття, і вони стали відомими на весь світ.

Протягом довгого часу автовиробники довели, що можуть створювати першокласну техніку із сучасними технологіями та відмінним дизайном. Ці моделі мають такий величезний попит, що просто приречені на успіх, вважає Novate.

1. Chevrolet Corvette

Перше місце посідає Chevrolet Corvette – спортивне авто, перше покоління якого з’явилось у далекому 1953 році, і з того часу машина постійно покращувалась. Останнє, сьоме покоління – це авто з алюмінієвою рамою, кузовом зі скловолокна, двигуном V8 та передовими технологіями ХХІ століття.

2. Mercedes-Benz S-Class

Mercedes-Benz S-Class

Технічно розкішний седан Mercedes-Benz S класу (вперше зійшов з конвеєра у 1972 році) став продовженням дорогих моделей компанії 1950-х років. За минулі десятиліття у S-Class з’явились найновіші функції і технології (наприклад, голосові команди). Завдяки рівню комфорту та технічному устаткуванню авто набуло армію прихильників.

3. Jeep Wrangler

Jeep Wrangler

Jeep – найзнаменитіший позашляховик, що з’явився на світ у 1941 році. Авто мало назву Willys MB та служило транспортом для солдат. Повнопривідна машина випускається досі завдяки своїм незмінним якостям: простота та надійність.

4. Porsche 911

Porsche 911

Німецьке спорт-купе випускається з 1964 року. Зараз доступні машини вже шостого покоління. За останні десятиліття постійно покращувались характеристики авто, проте його зовнішній вигляд практично не змінився. Риси купе Porsche 911 впізнає будь-який підліток, що цікавиться машинами.

5. Ford Mustang

Ford Mustang

У 1964 році з’явився перший Ford Mustang – авто з привабливим дизайном та покращеною динамікою. Проте з часом машина трансформувалась, перетворившись у спорткар. У 2015 році було представлено вже шосте покоління з базовим двигуном V6 потужністю 304 кінських сил.

6. BMW 3-Series

BMW 3-Series

BMW 3 серії – невеликий спортивний седан, яким приємно керувати і милуватись його зовнішнім виглядом. Перше покоління з’явилось на світ у 1975 році і одразу завоювало шалену популярність. У наш час модель шостого покоління переважає над машинами інших марок завдяки доступності своїх передових технологій.

7. Toyota Camry

Toyota Camry

Дуже популярна модель бізнес-седану сімейного типу – Toyota Camry. Японська компанія випускає функціональне авто з 1982 року, якому досі надають перевагу більшість водіїв. Цей автомобіль ідеальний варіант, якщо ви шукаєте авто на кожен день.

Читайте також: Найкращі гоночні авто для звичайних доріг: складено рейтинг