Red Bull вкотре визначає найшвидшого картингіста України!

Київ, Одеса, Харків, Дніпро, Тернопіль, Вінниця, Чернігів та Херсон змагаються в їзді на швидкість у змаганні Red Bull Kart Fight!

Поки проходять регіональні кваліфікації, кожен має безмежну кількість спроб, щоб досягти свого максимуму і показати найкращий результат.

Далі – 16 вересня – регіональні фінали визначать по три найшвидших учасника кожного міста, які продовжать змагання у Києві.

На відміну від інших міст, у Харкові регіональний фінал відбувся швидше, і вже відомі перші три фіналіста, які поїдуть на Національний фінал до Києва!

Ними стали Бурим Сергій, Шутєєв Євген та Єременко Іван. Вітаємо харків’ян!

23 вересня на Національному фіналі у Києві хлопці позмагаються з фіналістами інших міст за мандрівку на 6-годинний міжнародний марафон "RKC" у Парижі.

До 15 вересня у кожного ще є шанс долучитись до змагання та очолити рейтинг кваліфікації свого міста!

Для участі у Всеукраїнському змаганні Red Bull Kart Fight потрібно без попередньої реєстрації приїхати до картинг-центру свого міста у кваліфікаційний період (7 серпня – 15 вересня) та взяти участь у відбіркових перегонах. Кількість спроб кваліфікаційних заїздів необмежена. Адреси картинг-центрів за посиланням.

Red Bull Kart Fight – унікальне змагання з картингу, в якому переможця визначають не серед професіоналів, а серед талановитих аматорів!

Змагатися за вихід до Національного Фіналу можуть усі бажаючі старше 18 років, хто не має ліцензії професійного гонщика ФАУ.

Цього року регіональні відбори об’єднують гонщиків з восьми міст України.

Впродовж серпня та вересня кваліфікації проходять у Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі, Тернополі, Вінниці, Чернігові та Херсоні.

16 вересня будуть визначені регіональні фіналісти, які вже через тиждень – 23 вересня - представлятимуть свої міста на Національному фіналі у Києві.

Найшвидший картингіст України за версією Red Bull Kart Fight отримає можливість взяти участь у 6-годинному міжнародному марафоні "RKC" у Парижі, у складі існуючої команди картингістів України.