Швидкість та адреналін. У Києві пройшов чемпіонат країни з картингу серед аматорів Red Bull Kart Fight.

24 кращих гонщика з дев'яти міст України змагалися за звання переможця та перепустку на міжнародний марафон.

"Тут дійсно зібрані хлопці і навіть одна дівчина. Вони пройшли відбір у своєму місці. Тут треба їздити швидко, на трасі показувати результат на час, а також вміти боротися із суперником, робити це коректно. Великі чемпіони Формули-1 і інших глобальних видів спорту починали із картингу", – сказав ведучий змагань Red Bull Kart Fight Максим Подзігун.

Владислава почала займатися картингом у квітні і вже змагається на рівні з досвідченими спортсменами-аматорами.

"Мені дуже подобається швидкість, відчуття, що ти можеш зайняти якесь місце. Це спортивний інтерес десь виграти у хлопчиків. Це теж, знаєте, дуже приємно. Я намагаюся більше атакувати", – поділилась учасниця змагань Red Bull Kart Fight Владислава Бурковська.

Спробував смак адреналіну ведучий радіо МАКСИМУМ. Він взяв участь в окремому медіа заїзді.

"Картинг – це емоції, максимально круті емоції, повороти, напруга, суперники! Ми підтримуємо картинги, бо радіо МАКСИМУМ – це радіо твого успіху. Це максимальна швидкість, максимальні емоції, максимальний драйв. І ми хочемо, щоб кожен слухач відчував найкращі емоції щодня", – сказав ведучий радіо МАКСИМУМ Майк Сайкалі.

Фінальні перегони до кінця зберігали інтригу – явного лідера гонки не було, суперники рухались пліч-о-пліч. Переможець визначився лише в останньому заїзді. Харків'янин Сергій Бурим показав найкращий час і отримав можливість взяти участь у міжнародному картинг-марафоні у Парижі у складі команди картингістів-аматорів України.